phone-call +380990308513

Zein Obagi

Сортування:
Акція
Zein Obagi Enzymatic Peel - Ензимний пілінг, 50 мл

(0)
Zein Obagi Enzymatic Peel - Ензимний пілінг, 50 мл
3 620 грн 3 439 грн
50 мл
Акція
Zein Obagi Firming Serum - Зміцнююча сироватка, 47 мл

(0)
Zein Obagi Firming Serum - Зміцнююча сироватка, 47 мл
10 570 грн 10 042 грн
47 мл
Акція
BRIGHTALIVE® SKIN BRIGHTENER Crème correctrice du teint sans rétinol 30 мл

ZO Skin Health — це висококласний бренд косметики, створений відомим професором дерматологом Зейн Обаджі. Засновані на наукових досягненнях, інноваціях засоби пропонують все для піклування про епідерміс. В асортименті є продукти для повсякденного догляду, які допомагають боротися з різними проблемами: від акне до ознак старіння та пігментації. Кожен розроблений з метою покращення здоров'я дерми, роблячи її сяючою.

Бренд ZO Skin Health застосовує унікальний підхід, який називають Getting Skin Ready (підготовка), який включає:

 • очищення;
 • ексфоліацію;
 • тонізацію епідермісу.

Це перший крок до відновлення здорового, молодого виду епідермісу. Потім слідують продукти для корекції специфічних проблем шкіри, захисту від довкілля. У лінійці є косметика Zein Obagi для сухої, нормальної, жирної, комбінованої дерми.

Продукція марки допомагає вирішити існуючі проблеми, запобігає появі нових завдяки просунутим формулам контролю якості. Завдяки цьому шкіра виглядає:

 • здоровий;
 • доглянутою;
 • молодий.

Асортимент

ZO Skin Health, заснований доктором Зейном Обаджі, пропонує дві основні лінії продукції для догляду за шкірою: ZO Skin Health та ZO Medical. Вони розроблені для здоров'я, відновлення дерми, застосовуючи інноваційні технології, медичні досягнення.

Бренд спрямований на повсякденний догляд, запобігання проблемам з дермою. Включає скраби, ексфоліанти, тоніки, ретиноли, Zein Obagi крем догляд за дермою навколо очей, зволожуючі засоби, продукти для тіла. Лінія пропонує рішення:

 • для захисту від сонця;
 • антивікового догляду;
 • поліпшення кольору обличчя;
 • лікування акне.

А скраб Zein Obagi — основа, з якої треба починати догляд.

ZO Medical призначена для лікування серйозних шкірних захворювань, хронічних проблем:

 • гіперпігментація,
 • акне,
 • мелазма.

Продукти лінійки містять інгредієнти медичного класу, здатні ефективно боротися із зазначеними проблемами. Як і ZO Skin Health, ця лінія пропонує спектр продуктів, у тому числі засоби проти акне, для лікування акне, постакне, догляду за старіючої шкірою рук, зменшення пігментних плям та захисту від сонячного випромінювання.

Обидві лінії створені на основі філософії доктора Обаджі, зосередженої на досягненні, підтримці здоров'я шкіри через науку. Вони пропонують комплексний підхід — від підготовки шкіри (чистка, ексфоліація, тонізація) до її захисту та корекції проблем. В асортименті ZO Skin Health та ZO Medical знайдеться рішення для будь-яких потреб, проблем, підтверджених науковими дослідженнями, практичним досвідом у галузі дерматології.

Як відрізнити оригінальну косметику Zein Obagi

Щоб гарантувати справжність лікувальної косметики, важливо дотримуватись кількох рекомендацій. Купуйте продукцію Zein Obagi у офіційного дистриб'ютора в Україні — в Onelovecosmetics.

Перевірте наявність захисних елементів на упаковці, таких як голограма або унікальні серійні номери, які можна зареєструвати на сайті бренду для підтвердження справжності.

Пам'ятайте, що використання підробленого Zein Obagi гель для вмивання може не тільки не принести очікуваного ефекту, але також нашкодити здоров'ю. Тому завжди вибирайте перевірені джерела придбання.

Переваги продукції бренду

Продукція бренду Zein Obagi — це вершина інновацій у дерматології. Кожен засіб розроблено задля досягнення здоров'я дерми. Завдяки науковому підходу, Обаджі умивалка, а також інші засоби вирізняються ефективністю. Плюси марки — це:

 1. Науково обґрунтовані формули.
 2. Медичний рівень якості.
 3. Рішення для будь-яких проблем шкіри.
 4. Інноваційні активні компоненти.
 5. Простота використання.
 6. Доведена клінічна ефективність.
 7. Авторські методики доктора Обаджі.

Вибір наборів Zein Obagi — це інвестиція у здоров'я, красу вашої шкіри. З цією косметикою ви не просто доглядаєте обличчя, але також вирішуєте конкретні дерматологічні завдання. Обіцянка бренду — науково підтверджені результати, впевненість у кожному застосуванні.

Де в Україні купити Zein Obagi

Наш інтернет-магазин косметики Onelovecosmetics пропонує якісну лікувальну косметику. У нас можна купити Zein Obagi навіть у вигляді спеціальних серветок, які делікатно очищають епідерміс, не викликаючи подразнень. Також є пудра та інші засоби. Щоб зробити замовлення — дивіться каталог. Складайте товари у кошик. Оформляйте замовлення з доставкою.