phone-call +380990308513

Чоловіча парфумерія

Сортування:
На жаль, у цій категорії товарів немає

Парфумерія є важливою частиною образу кожної людини, яка піклується про свою презентабельність. Чоловіки ставляться до вибору парфуму досить вибагливо. Цьому є виправдання, тому що запах довкола людини відіграє важливу роль у формуванні першого враження про неї. Тому варто навчитися правильно підбирати аромат.

Серед великої кількості косметичних товарів не так легко зробити вибір. Відповідних ароматів може бути тисячі, але, щоб знайти свій, доведеться постаратися.

Чоловіча парфумерія — це ціле мистецтво. Тому буде цікаво дізнатися, які бувають види парфумів, на що звернути увагу при виборі, а також як слід наносити парфуми. Володіючи цією інформацією, вам буде набагато легше впоратися з поставленим завданням.

Види чоловічих духів

Парфумерія включає різні види ароматних рідин. Всі вони мають певні відмінності:

  1. Духи — це концентрат, який має найвищий рівень стійкості. Після використання запах може зберігатися до 12 годин. Це можливо завдяки високій насиченості ефірними маслами — близько 20%.
  2. Парфумована вода — характеризується менш стійкими ароматами, оскільки відсотковий вміст олій дорівнює менше 20%. Досить рідко можна зустріти назву «денні парфуми», оскільки вони можуть триматися близько 6 годин.
  3. Туалетна вода — має менш виражений запах. У її складі зазвичай не більше 10% аромамасел. Після нанесення ефект зберігається близько 4 годин.
  4. Одеколон — відрізняється мінімальним вмістом ароматичних масел — до 5%, тому на поверхні тіла він не затримується більше, ніж на 3 години.
  5. Освіжаюча вода — це ароматизований спрей для тіла з концентрацією від 1 до 3%. За концентрацією він нагадує дезодорант або лосьйон, але, на відміну від цих косметичних засобів, він служить не для захисту або зволоження шкіри, а для створення ненав'язливого легкого аромату.

Завдяки такому достатку можна підібрати пропозиції, які будуть відповідати вашому самовідчуттю, події, настрою або сезону.

На що звернути увагу, щоб без проблем купити чоловічі парфуми?

На вибір чоловічої парфумерії впливає кілька факторів, серед яких ритм життя, стиль, уподобання, особливості характеру тощо. Цей перелік можна продовжувати нескінченно, але ясно одне, що потрібно звертати увагу на будь-які дрібниці, щоб парфум для чоловіків підкреслив особистісні переваги.

Парфумери вважають, що чоловікам, які захоплюються спортом, імпонують освіжаючі запахи, в яких переважно присутні зелені нотки. Бізнесменам імпонують насиченіші відтінки, які виражаються в ароматах трав і дерева. Для творчих особистостей — пряні. Зрозуміло, єдиної формули для вибору не існує, оскільки найбільше значення має індивідуальний смак, адже чоловічі парфуми потрібні для того, щоби виявити свою унікальність.

Нанесення чоловічих духів

Чоловічий парфум здатний при розпиленні розкриватися за так званим принципом піраміди. Існують перші ноти, які можна відчути одразу, середні — з'являються пізніше і базові створюють остаточний ефект, який супроводжуватиме вас протягом дня. Важливо навчитися оцінювати цілісну картину, щоб сповна відчути аромат. Крім того, необхідно правильно використовувати парфум, щоб досягти бажаного ефекту. Є кілька способів:

  1. Бризнути засіб перед собою і пройти крізь хмару. У такому разі вдасться огорнути себе парфумом, але при цьому не перестаратися.
  2. Нанести та розтерти. Найпопулярнішими зонами для нанесення парфумів для чоловіків вважаються зап'ястя та область за вухами. Ці точки пульсують протягом дня, чим активують поширення запаху.
  3. На одяг. Щоб аромат зберігався довше, наносьте парфуми на одяг. Тільки спочатку необхідно переконатися, що засіб не залишає масляних плям. Інакше можна зіпсувати річ.

Слідуючи цим простим порадам, ви завжди відчуватимете себе впевнено, обираючи чоловічі парфуми. Купити чоловічий парфум зручно у нашому магазині, в якому ви знайдете великий вибір косметичної продукції в Україні. Великий каталог, вигідні пропозиції, можливість оформити замовлення в інтернет-магазині One Love Cosmetics з доставкою, бонусна система — все це доступно кожному покупцеві.