phone-call +380990308513

Парфумерія

Сортування:

Парфумерія

Одяг створює образ, а маленькі деталі як аксесуари та духи його доповнюють. Знайти для себе гарний аромат дуже складно, особливо в сучасному асортименті. Купити парфуми, які будуть відповідати вашому смаку та стилю не просто. Потрібно знати та враховувати багато деталей. Замовити товари високої якості онлайн можна в інтернет-магазині One Love Cosmetics.

Які є духи за стійкістю

Багатьох під час покупки цікавить стійкість. В даному випадку розумітися на класифікації дуже знадобиться. Усі аромати за стійкістю поділяються на кілька видів.

  1. Парфуми. Це найстійкіший вигляд. Такі парфуми здатні триматися на тілі до 5 годин, при тому з часом дедалі більше розкриватиметься. Концентрація аромату може становити до 20%.
  2. Парфумована вода. Щільність аромату приблизно 10%, але також досить довго триматися на тілі (4-5 годин). Залишають ненав'язливий легкий шлейф.
  3. Туалетна вода. Найкращий варіант на кожен день. Це легкі парфуми, які практично непомітні. Насиченість приблизно 4%.
  4. Дезодорант. Засіб для гігієни із концентрацією до 2%. Тримається приблизно 2 години, сам запах слабкий та непомітний.
  5. Одеколон. Тут найнижча насиченість – 1%. Стійкість приблизно 1:00.

Щоб зрозуміти, скільки часу триматимуться парфуми на тілі, потрібно враховувати не лише вигляд, а й сам запах. Наприклад, східні нотки більш стійкі і не так швидко вивітрюються, як деревні або квіткові.

Яка є парфумерія за якістю

Вся продукція класифікується не лише за стійкістю, а й за рівнем якості. Тут слід орієнтуватися на свої фінансові можливості. Не всі можуть і хочуть купувати дорогу парфумерію, але знати цю інформацію однаково варто.

  1. Мас-маркет. Це бюджетні, доступні товари. Багато хто любить саме такі парфуми, тому що їх легко знайти, є великий вибір запахів, не потрібно витрачати великі гроші. Багато парфумів з мас-маркету схожі на брендові товари.
  2. Mastige. Цей вид називають місточком з мас-маркету в люкс. Тут представлені дорожчі аромати, які також підходять для постійного використання. Часто до цього сегменту належить продукція відомих брендів одягу.
  3. Люкс. Це дорогі парфуми, які мають на порядок вищу якість. Їх використовують натуральні інгредієнти, над виробництвом працюють професійні парфумери.
  4. Нішеві моделі. Це найелітніші парфуми, які неможливо знайти просто в інтернеті в магазині. Часто навіть випускають їх спеціально для замовника. Ціна відповідно дуже висока.

Це основна класифікація за якістю, але багато хто зупиняється на перших двох видах, вибираючи оптимальне співвідношення вартості та якості.

Що потрібно враховувати, щоб купити парфуми та не шкодувати

Є запахи для чоловіків, а для жінок. Це перший фактор, на який усі звертають увагу перед покупкою. Останнім часом набрали популярності унісекс аромати. Вони досить привабливі та стильні. За це й мають великий попит.
Важливо враховувати і пору року. Взимку краще використовувати солодкі аромати, якщо такі подобаються. На літо підійдуть нові деревні, цитрусові або квіткові. Найкраще мати кілька видів парфумів, щоб підбирати їх під кожен образ окремо.
Купити парфум - це приємний подарунок собі або близькому на будь-яке свято. Не нехтуйте можливістю зайвий раз порадувати важливу вам людину таким сюрпризом. Великий каталог різноманітних ароматів є на сайті One Love Cosmetics. В наявності товари різної вартості, а за описом можна точно зрозуміти, який запах буде в тому чи іншому парфумі. Тому можна легко знайти потрібні парфуми в інтернет-магазині. Оформити замовлення можна з доставкою по всій Україні.