phone-call +380990308513

Гарантія та повернення

 

ONELOVECOSMETICS співпрацює лише з офіційними постачальниками і тому гарантуємо оригінальність та якість продукції. 
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994р. номер 172 парфумерно-косметичні товари поверненню та обміну не підлягають. 
Тому дуже просимо вас перевіряти посилку на «Новій Пошті» в момент отримання. 
Якщо з вмістом посилки є недоліки( пошкодження упаковки, витікання тощо) відразу звʼяжіться з менеджерами нашого сайта +38(050)0265865, напишіть нам в директ в Instagram, або на пошту [email protected]
Ми допоможемо вирішити вашу проблему якнайшвидше.

Законні гарантії Згідно із Законом України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню чи обміну. Претензії щодо якості товару приймаються лише у момент отримання товару. Уважно оглядайте замовлення у присутності кур'єра або у відділенні кур'єрської служби, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або замовлення не відповідає, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Якщо з вмістом посилки є недоліки( пошкодження упаковки, витікання тощо) відразу звʼяжіться з менеджерами нашого сайта +38(050)0265865, напишіть нам в директ в Instagram, або на пошту [email protected] Ми допоможемо вирішити вашу проблему як найшвидше.

У каталозі нашого магазину представлено велику кількість найменувань із різних категорій. Ми надаємо можливість повернути отриманий товар протягом 72 годин з моменту отримання замовлення, якщо: товар відсутній у списку винятків до вищезгаданого Закону; властивості продукції можуть вважатися невідповідними; вміст посилки (кількість та вид продукції) не відповідає обумовленому при оформленні замовлення; продукція не користувалася після відкриття пакування; зовнішній вигляд товару відповідає первісному (збережена фірмова упаковка, вкладки); товар відповідає позиції, набутій у нас. Зверніть увагу: насправді кольори/обсяг продукції можуть відрізнятися від кольорової гами/обсягу продукції з зображень, які Ви бачите на сайті. Це залежить від кольору дисплея телефону або комп'ютера.

Не забувайте оглядати товар, комплектацію замовлення та його відповідність у присутності представника служби доставки; Продукцію, якою вже користувалися, або товар, що носить сліди вживання, не має фірмової упаковки (якщо така передбачена) - повернути не можна; Про розбіжність зовнішнього вигляду товару слід повідомити відразу після відкриття поштового відправлення; Якщо у присутності представника служби доставки не було заявлено про розбіжність товару очікуваним якостям (зовнішній вигляд упаковки, об'єм, комплектація) або наявність браку, подальші претензії щодо нього не приймаються й у поверненні товару буде відмовлено.

Гарантія та повернення