phone-call +380990308513

Унісекс парфумерія

Сортування:

Парфумерія унісекс

Хтось любить солодкі пахощі, а хтось свіжі. Уподобання в парфумерії у всіх різні. Вони не залежать від статі. Виробники ароматичних косметичних засобів намагаються порадувати покупця, тому щодня створюють все більше поєднань, щоб кожен міг підібрати щось цікаве.

Парфумерні композиції бувають не лише жіночими та чоловічими. Також є універсальна категорія. У магазині One Love Cosmetics можна купити парфуми унісекс. У їхньому каталозі досить багато композицій, які заслуговують на увагу. Ви можете відвідати інтернет магазин, щоб зробити замовлення онлайн, оформивши доставку по Україні улюблених косметичних засобів.

Духи унісекс: що це

Розвиток гендерної рівності не стоїть на місці, тому виробники різних галузей, парфумерія серед них, хочуть відповідати новим тенденціям.

Запахи пробуджують певні асоціації. Саме тому у нас є усталені поняття, які запахи імпонують жінкам, а які чоловікам. Наприклад, для жіночих характерні легкі квіткові нотки, а чоловічих — стійкі дерев'яні.

В універсальному парфумі переплітаються ноти, в результаті чого виходить новий продукт. Такі композиції створюються професійними парфумерами, їхня головна мета створити таку композицію, яка не матиме характерного чоловічого чи жіночого запаху.

Парфуми унісекс: у чому відмінність

Будь-який парфум складається з нот, які фахівці відображають у вигляді піраміди. Створюючи унісекс парфум, перед парфумерами стоїть непросте завдання, адже аромат має бути універсальним.

Незважаючи на те, що єдиної формули для унісекс парфумів не існує, адже кожен унікальний. Їх характерні певні ноти, у тому числі ваніль, квіти, прянощі, дерево, тютюн і мускус. Крім того, парфумерії цього виду властива шлейфовість, тобто поступове розкриття запаху, який на тілі жінки та чоловік проявляється по-різному. У цьому зберігається єдина композиція.

Купити духи унісекс: переваги та недоліки

Вони мають широкий спектр незаперечних переваг:

  1. Підходять для будь-якого випадку. Більшість парфумів унісекс досить легкі та свіжі, тому їх можна наносити як на офіційну зустріч, так і на прогулянку з друзями. При цьому сезон також не має вагомого значення.
  2. Зручність використання. Парфумом унісекс можна користуватися парою. Це хороша можливість заощадити, адже можна користуватися одним флаконом удвох.
  3. Доступність. Багато брендів пропонують товари в цій категорії за прийнятною ціною.

Абсолютних недоліків немає, але є певні аспекти, які можуть здатися негативними, а хтось оцінить їх як позитивні:

  1. Не всі люблять легкі та свіжі композиції, тому якщо ви віддаєте перевагу більш насиченим ароматам, то навряд чи будете задоволені універсальними композиціями.
  2. Відсутність яскраво вираженої різноманітності. В асортименті парфумів цієї категорії простежується якась шаблонність, тому якщо ви любите кардинально експериментувати, доведеться пошукати альтернативи.
  3. Відсутність ґендерної ідентичності. Якщо ви хочете підкреслити свою фемінність або маскулінність, то краще віддавати перевагу жіночим і чоловічим парфумам відповідно.

Оцінивши все за і проти, вам буде набагато легше зробити вибір. Підібрати свій аромат, що відповідає стилю, — трудомісткий процес, але якщо виявити зацікавленість, то він буде захоплюючим і принесе нові емоції.