phone-call +380990308513

Жіноча парфумерія

Сортування:
На жаль, у цій категорії товарів немає

Жіноча парфумерія

Парфумерія для жінок – один із інструментів для самовираження своєї індивідуальності, а також створення унікального образу. Підібрати справді свій аромат серед достатку, який зараз представлений на ринку, не так легко. Для цього недостатньо мати тонкий нюх, але й необхідно мати певні знання.
У нашому магазині широкий асортимент жіночих парфумів та інших косметичних засобів. Мережа магазинів поширилася по всій Україні. Ознайомитись з продукцією можна онлайн – у каталозі інтернет-магазину. Покупки можна робити в будь-якому зручному форматі. Під час оформлення замовлення онлайн діє доставка.

Види парфумерії для жінок

Жіноча парфумерія включає певні види ароматичних косметичних засобів. Вони відрізняються один від одного співвідношенням аромамасел. Існують такі різновиди:

  1. Туалетна вода призначена для повсякденного використання, зокрема, влітку. Концентрація ароматичних олій не перевищує 15%, тому забезпечує легкий ненав'язливий аромат.
  2. Парфумована вода характеризується більш насиченим запахом, оскільки у її складі близько 20% ефірних олій. Вона підходить для холодної пори року.
  3. Одеколон краще використовувати після душу, коли хочеться отримати невагомий запах, оскільки концентрація становить лише 2-5%.
  4. Духи гарантують насичений і стійкий аромат. У їхньому складі максимум аромамасел — від 20 до 40%. Вони підходять для особливих випадків, зокрема, для вечірніх виходів.

Вибір жіночого парфуму безпосередньо залежить від особистих уподобань. Також важливо, щоб запах відповідав сезону. Так він принесе найбільше задоволення, як самій людині, так і оточуючим її людям.

Різновиди ароматів жіночих парфумів

Жіночі парфуми за типом аромату поділяються на три великі групи:

  1. Квіткові - найпоширеніші, оскільки мають великий попит. Така затребуваність пояснюється їхньою універсальністю. Вони підійдуть для будь-якої пори року. Троянда, жасмин, фіалка, конвалія, бузок, гіацинт - можна знайти безліч ароматів, які відрізняються легкістю та свіжістю.
  2. Фруктові є ароматами, які найкраще використовувати влітку. Вони створені з урахуванням фруктових нот. Найчастіше зустрічаються такі запахи, як апельсин, яблуко, персик, лимон.
  3. Дерев'яні краще наносити на тіло восени або взимку, оскільки вони більш насичені, стійкі. Кедр, смола, пачулі, ладан, дубовий мох — дуже цікаві глибокі аромати.

На основі цих трьох груп запахів створюються складніші композиції для любителів чогось незвичайного. Це дозволяє підібрати більш унікальний запах, який доповнюватиме ваш стиль.

Що потрібно знати перш ніж купити жіночі парфуми

Купити жіночий парфум - нелегко, оскільки процес вибору - справа індивідуальна. Незважаючи на те, що єдиного рішення немає, є деякі загальні правила, які не завадять знати, щоб зробити вибір було легшим:
Не довіряйте першому враженню. Нотки парфумерії розкриваються поступово, нанесіть його на шкіру та відчуйте початковий, серцевий та базовий аромат.
Не йдіть на поводу у популярності. В епоху маркетингу дуже складно не вестися на хитрощі реклами. Пам'ятайте, що кожна людина має свої переваги, тому популярний аромат не завжди може підійти вам.
Підбирайте аромати відповідно до сезону та часу доби. У літній спекотний день краще вибрати легкий і свіжий запах, а в холодну пору - більш насичений і солодкий.
Наведені рекомендації допоможуть вам легше орієнтуватися в достатній кількості пропозицій, які представлені на ринку.