Кондиціонери для волосся
Milk Shake Color Care Maintainer Conditioner Кондиціонер для фарбованого волосся 300 мл
Milk Shake Daily Frequent Conditioner Кондиціонер для щоденного застосування, 300 мл
Будь-які локони потребують якісного догляду. Адже відсутність належної гігієни, живлення, зволоження — це гарантована ламкість, тьмяний і неживий вигляд зачіски. Але як бути? Придбати кондиціонери для волосся — засоби, які добре доглядають за прядками, відновлюють навіть найзапущеніші зачіски. Вони пом'якшують та розгладжують кутикулу стрижня — зовнішній шар, що надає прядкам блиск, гладкість. Шампунь може руйнувати захисний шар, а кондиціонер відновлює його.
Також вони зволожують локони, проникаючи вглиб стрижня, насичуючи його корисними речовинами. Це особливо важливо для сухих та пошкоджених пасм. Склади для догляду надають волоссю:
- еластичність,
- гнучкість,
- обсяг.
Вони обволікають тонкою плівкою, яка не обтяжує, але робить пасма слухнянішими при укладанні. Також полегшують розчісування волосся, роблячи пасма слизьким і запобігаючи електризації. Деякі склади мають лікувальну дію при проблемах зі шкірою голови та локонами.
Які види бувають
Професійні кондиціонери для волосся — це засоби, що полегшують догляд за пасмами після миття. Вони виконують кілька корисних завдань. Зволожують і живлять, роблячи локони м'якими та блискучими. Містять:
- живильні масла;
- кератин;
- колаген;
- вітаміни.
Це особливо важливо для сухих локонів.
Вони полегшують розчісування та укладання. Роблять пасма гладкими, слизькими, слухняними. До складу часто входять силікони та емоленти. Також ополіскувачі захищають від кінчиків, що січуться, і ламкості. Вони зменшують висихання, відновлюючи ліпідний бар'єр.
Багато найменувань не містить сульфатів. Це щадні засоби для щоденного використання. Інші кондиціонери для обсягу також можна використовувати без побоювань.
Відмінності від інших засобів
Хоча ополіскувачі, маски та бальзами застосовуються для догляду за локонами, між ними є відмінності.
Кондиціонери використовують після миття голови. Вони відновлюють структуру волосся, зруйновану шампунем. Засоби глибоко живлять, зволожують та пом'якшують пасма.
На відміну від них, маски зазвичай наносять на попередньо вимиту голову. Їх залишають на деякий час для поглинання поживних речовин. Маски ефективно вирішують проблеми сухості, пошкоджень, випадання.
Бальзам-кондиціонери часто використовують перед миттям як засіб для розм'якшення та розплутування локонів. На відміну від інших складів, вони не змиваються і можуть обтяжувати локони.
Таким чином, кожен із цих засобів виконує свої завдання з догляду. Їхнє чергування та комбінування дозволяє досягти найкращих результатів у збереженні краси та здоров'я пасм.
Рекомендації щодо застосування
Краще використовувати склад після миття голови, коли кутикула зруйнована шампунем. Засіб відновить структуру пасм, зволожить, додасть блиску.
Щоб вибрати відповідне найменування, потрібно враховувати тип пасм. Для сухих локонів краще поживний склад, для жирних — легкий для пошкоджених — кондиціонер, що відновлює, для волосся. Також важливо звертати увагу на відсутність шкідливих компонентів.
Склади бувають універсальні, призначені для певних проблем, наприклад, є навіть кондиціонер для кучерявого волосся.
Рекомендований час впливу складу на локони — трохи більше 3 хвилин. За цей час активні компоненти проникнуть у структуру стрижня. Занадто довгий час призведе до перевантаження, обтяження прядок.
Варто наносити кондиціонер по всій довжині локонів, аж до кінчиків. Саме кінчики найбільш схильні до сухості, пошкоджень від зовнішніх факторів. Рівномірний розподіл складу дозволить максимально відновити зачіску.
Оптимальний час впливу, нанесення на всю довжину прядок — запорука ефективного використання засобу для догляду за локонами.
Більшість складів необхідно змивати водою після 1-3 хвилин дії. Це дозволить видалити надлишки засоби з голови.
Однак існує також кондиціонери для волосся, що не змиваються. Їх залишають у локонах для тривалого зволоження та захисту. Але такі засоби можуть ускладнювати зачіску.
Склади можна доповнювати живильними масками 1-2 рази на тиждень. Це інтенсивно відновить пасма. Також корисно періодично застосовувати зволожуючі бальзами для волосся.
Комбінування різних засобів догляду дозволить досягти найкращих результатів у збереженні краси та здоров'я зачіски.
Рекомендується використовувати кондиціонер після кожного миття, тобто 2-3 рази на тиждень. Це дозволить підтримувати локони зволоженими, надійно захищеними.
Для сухих та пошкоджених пасм краще вибирати поживні засоби. Вони відновлять ліпідний бар'єр, зволожать, пом'якшать.
Для жирного волосся підійдуть кондиціонери з легкою текстурою, що не обтяжує коріння. Можна використовувати засоби із тонізуючим ефектом.
При випадінні рекомендують склади, що активізують зростання, що зміцнюють коріння. Вони забезпечують фолікули необхідними поживними речовинами.
Де купити кондиціонер для волосся?
Замовляйте засоби краси у нашому інтернет-магазині косметики Onelovecosmetics. У нас є різні ополіскувачі для волосся! Реалізуємо сертифіковану продукцію. Миттєво збираємо замовлення, надсилаємо товари в день оформлення заявки.